Centrum Medische Genetica Centrum Medische Genetica

Multidisciplinair spreekuur

UZ Gent

Raadplegingen Dagen Medewerkers Type
Groeistoornissen en kleine gestalte Dinsdagnamiddag (4-6 x per jaar)
Fransiska Malfait
Genetica
Dinsdagnamiddag (4-6 x per jaar)
K. De Waele
Endocrinologie - kind
Dinsdagnamiddag (4-6 x per jaar)
F. Plasschaert
Orthopedie
Dinsdagnamiddag (4-6 x per jaar)
J. De Schepper
Endocrinologie
Neurogenetica Maandagnamiddag
Sandra Janssens
Genetica
Maandagnamiddag
Ariane Van Tongerloo
Psychologie
Dinsdag
Sandra Janssens
Genetica
Dinsdag
Ariane Van Tongerloo
Psychologie
Dinsdagvoormiddag
Bart Dermaut
Genetica
Marfan syndroom Woensdag
Julie De Backer
Genetica
Donderdag
Ariane Van Tongerloo
Psychologie
Donderdag
Julie De Backer
Cardiologie
Donderdag
Bart Leroy
Oogheelkunde
Verloskunde - prenatale diagnose Maandagvoormiddag
Virginie Szymczak
Genetica
Dinsdagvoormiddag
Virginie Szymczak
Genetica
Woensdagvoormiddag
Virginie Szymczak
Genetica
Maandagvoormiddag
Anne Van Mullem
Genetica
Dinsdagvoormiddag
Anne Van Mullem
Genetica
Woensdagvoormiddag
Anne Van Mullem
Genetica
Maandagvoormiddag
Sandra Janssens
Genetica
Dinsdagvoormiddag
Sandra Janssens
Genetica
Woensdagvoormiddag
Sandra Janssens
Genetica
Gespleten lip-kaak-verhemelte (schisisteam) Donderdagnamiddag (1 x per maand)
Sandra Janssens
Genetica
Donderdagnamiddag (1 x per maand)
Dr. De Pauw
Tandheelkunde
Donderdagnamiddag (1 x per maand)
Dr. L. Marks
Tandheelkunde
Donderdagnamiddag (1 x per maand)
Dr. K. Bonte
Hoofd- en halschirurgie
Donderdagnamiddag (1 x per maand)
Dr. L. Sys
Neus-, keel- en oor
Donderdagnamiddag (1 x per maand)
V. Thienpont
Orthodontie
Donderdagnamiddag (1 x per maand)
M. Mattheeuws
Orthodontie
Donderdagnamiddag (1 x per maand)
Dr. K. Van Lierde
Logopedie
Donderdagnamiddag (1 x per maand)
Dr. S. Scheper
Mond-, kaak- en aangezichtschirurgie
Donderdagnamiddag (1 x per maand)
Dr. H. Browaeys
Maxillofaciale chirurgie
Donderdagnamiddag (1 x per maand)
Dr. N. Roche
Plastische heelkunde
Genetische hartaandoeningen Woensdag
Julie De Backer
Genetica
Woensdag
Sylvia De Nobele
Genetica
Neurofibromatosis Dinsdagvoormiddag (2 x per jaar)
Sandra Janssens
Genetica
Dinsdagvoormiddag (2 x per jaar)
R. Van Coster
Kinderneurologie
Otogenetische raadpleging Maandagnamiddag (1 x per maand)
Sandra Janssens
Genetica
Maandagnamiddag (1 x per maand)
Dr. E. De Leenheer
Neus-, keel- en oor
Polikliniek Ehlers-Danlos syndroom Maandagnamiddag (2 x per maand)
Fransiska Malfait
Reumatologie genetica
Maandagnamiddag (2 x per maand)
Bert Callewaert
Genetica - kind
Maandagnamiddag (2 x per maand)
Lies Rombaut
Fysiotherapie
Maandagnamiddag (2 x per maand)
Joris De Schepper
Podologie
Polikliniek voor groeistoornissen Woensdagnamiddag (1 x per maand)
Bert Callewaert
Genetica - kind
Woensdagnamiddag (1 x per maand)
Jean De Schepper
Endocrinologie - kind
Pseudoxanthoma Elasticum (PXE) Vrijdagvoormiddag
Julie De Backer
Cardiologie
Vrijdagvoormiddag
Ariane Van Tongerloo
Psychologie
Vrijdagvoormiddag
Bart Leroy
Oftalmologie
Vrijdagvoormiddag
Julie De Zaeytijd
Oftalmologie
Vrijdagvoormiddag
Jo Lambert
Dermatologie
Vrijdagvoormiddag
Dimitri Hemelsoet
Neurologie

Voor meer informatie: +32 9 332 21 11


Copyright 2017 Centrum Medische Genetica, Gent.